K druhému domácímu utkání přijíždí Spartak Pelhřimov

Po úvodním vítězném utkání přijíždí na led Žihadel TJ Spartak Pelhřimov. Pelhřimovští hokejisté se loni umístili na devátém místě. Letos budou určitě chtít mířit výš. Zápas začíná ve středu 19.9.2012 v 18:30 na domácím zimním stadionu v Moravských Budějovicích.

Premiérový vstup do sezóny vyšel Žihadlům na jedničku

Všichni hokejoví fandové očekávali jak si Žihadla v premiéře povedou. Hodně již napověděla přípravná část, kde naši hokejisté Vajgar 2x porazili. Podařilo se to i po třetí, ale tentokrát to bylo již za 3 body. Domácí celý zápas diktovali tempo a tak měli zápas pod kontrolou.

Spartak na Techniku nestačil

Úvodní duel se pelhřimovským hokejistům nepovedl. Již od začátku měla Technika navrch, což potvrdila i gólově. Hned ve druhé minutě otevřel skóre utkání Benýšek. V první třetině pak padly ještě dvě branky, po gólu na každé straně. Ve druhé části se prosadili opět hosté, a to rovnou dvakrát. Ve třetí části čekali diváci na gól marně, a tak si Brno odváží z Pelhřimova první tři body za výhru 4:1. (www.hokejpelhrimov.cz)

Sestavy z posledního utkání

HC Moravské Budějovice 2005: Boška (Kousal) - Bulička, Sechovec, Novák, Kún, Prkna, Peroutka, Vlašín - Bula, Zahradník, Křenek - Barták, Kovalský, Jánský - Kundela, Dostál, Sobotka

TJ Spartak Pelhřimov: Čekal - Adam, Veslý, Kasalý, Beneš, Z. Jelínek, Zelený - Tecl, Plachý, Hrbatý - Kubát, Marek Hadrava, bezděk - Votápek, Martin Hadrava, Suk