Na led Žihadel míří Kozlové z Kolína!

V rámci osmého kola druholigové soutěže přivítají Žihadla na svém ledě osmý tým tabulky TJ SC Kolín. Oba týmy v minulém kole prohráli, Kolín doma s Technikou a moravskobudějovičtí na ledě žďárských plamenů. Utkání šestých Žihadel a osmého Kolína začíná ve středu 17.10.2012 od 18:30 na zimním stadionu v Moravských Budějovicích.

Žihadla od Plamenů málem odjížděla s debaklem

Více než šest stovek diváků mohlo na Bouchalkách sledovat parádní hokejové představení v podání žďárských Plamenů, které mělo především ve druhé třetině až exhibiční parametry. Skóre 6:0 po 40 minutách bylo ještě poměrně milosrdné. Polevením v koncentraci v závěrečné třetině sice domácí dovolili Žihadlům korigovat výsledek do přijatelnější podoby 6:3, ale i tak si žďárští hokejisté užili po skončení zápasu zasloužené ovace svých příznivců.

Kozlové nestačili na Techniku

Vyrovnané utkání zlomili hosté ve svůj prospěch v závěrečné třetině, kdy zužitkovali chyby v naší obraně a v klíčových momentech prokázali větší důraz a zkušenost v prostoru před brankou Františka Moravce. Kolín během utkání dvakrát vyrovnával, když se trefili Jan Hanzl a Petr Pýcha, ale na třetí gól už odpovědět nedokázali a naopak počtvrté inkasovali, když se nadechovali k závěrečnému náporu.

Sestavy z posledního utkání

HC Moravské Budějovice 2005: Boška (18.Kousal) - Bulička, Sechovec, Novák, Kún, Prkna, Peroutka, Latner - Bula, Zahradník, Křenek, Barták, Kovalský, Jánský, Kundera, Dostál, Sobotka, Kadlec, Peška, Prokš.

TJ SC Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Pýcha, Hanzl, Špringl, Richter, Výborný, Barták (Kopecký) - Malý (C), Šafránek, Kadlec - Morkes, Mejzr, Kubát - Ježek, Cerk, Pospíšil (Skokan).

Žďár n/S - Kolín 4:2
Lukáš Sobotka (2+5) Nejproduktivnější hráč P. Morkes (3+6)
Jan Bula (4) Nejlepší střelec J. Malý, J. Kadlec (4)
L. Sobotka, R. Barták (5) Nejlepší nahravač P. Morkes (6)
Jiří Peroutka (0+4) Nejproduktivnější obránce J. Hanzl (2+5)
Lukáš Sobotka (2+5) Nejproduktivnější útočník P. Morkes (3+6)
Jiří Peroutka (+8)
Lukáš Kovalský (-4)
+/- bodování D. Šafránek (+8)
4 hráči (-3)
Lukáš Kovalský (29 TM) Nejtrestanější hráč K. Nedbal (18 TM)
Roman Boška 3,43 / 87,41%
Roman Kousal 3,44 / 87,04%
Srovnání brankářů J. Brázdil 5,06 / 84,1%
F. Moravec 1,51 / 95,9%

M.Dědek - J.Chocholouš, P.Kříž

Onlajny

Ze zápasu bude tradičně přenášen textový přenos prostřednictvím serveru onlajny.com.