Žihadla čeká první přípravný zápas

Žihadla čeká první přípravný zápas

Po dlouhé pauze čeká Žihadla první přípravný zápas. A to s Jindřichovým Hradcem. Úvodní buly bude vhozeno 31.8. přesně v 18 hodin na zimním stadionu v Třebíči.


Změny v týmu

Tým z Moravských Budějovic prošel mnoha změnami. Hráči se již od začátku srpna prohání na ledě zimního stadionu v Třebíči pod vedením Rudolfa Cakla. Tým opustila řada hráčů (Míča, Topol, Ferenčík, Barvíř, Sedláček, Hradecký, Boudný) a řada hráčů se uchází o místo v sestavě. Na zkoušku přišlo mnoho hráčů a uvidíme kdo z nich se prosadí do sestavy a kdo tým opustí.

KLH Vajgar J. Hradec

Tým z jižních Čech už má za sebou sérii přípravných utkání s vyrovnanou bilancí 2 výher a 2 proher. Hned v prvním zápase dostali příděl od Pelhřimova 4:10, ale ten jim vrátili v odvetném utkání, kdy zvítězili 7:1. Vajgar také prográl proti juniorům týmu HC Mountfield, kdy podlehl 3:6 a porazil Milevsko 4:2.

Sestava J. Hradce v utkání proti Pelhřimovu

Kubeš (30. Krásný) - Chmel, Kohút, Tržil, Tupý, Maryška, Popelka - Kocar, Kupec, Dvořák - Mazanec, Záhora, Skokan - Trummer, Přibyl, Horváth - Schmidt, Tomšík, Jasanský, Fiala.

 

Tiper
sezóny
Martkat 75 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 50 b.
3. Rudys 45 b.
4. hotovson 35 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Štika Rosice HK Kroměříž HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav SK Minerva Boskovice Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice Onlajny.com Hokej.cz