V pátek odveta u Vajgaru. Uvidí diváci opět střelecké hody?

V pátek odveta u Vajgaru. Uvidí diváci opět střelecké hody?

V prvním utkání Žihadla dokázala v divoké přestřelce zvítězit 9:5. Dokáží na tento úspěch navázat i v odvetě? Nebo jim tým od Vajgaru otupí žihadla? Zápas začíná na stadionu v J. Hradci v pátek 7.9. v 18 hodin.


Žihadla v druhém utkání zarazily vlastní chyby

Tým z M. Budějovic se ve středu utkal s Plameny ze Žďáru. Domácí si dokázali vypracovat náskok a po 2. třetině vedli již 4:2. Bohužel pro ně nezvládli 3. třetinu a především vinou vlastních chyb o vedení přišli a zápas po 3. třetině končil za stavu 5:5. Na řadu tak přišli nájezdy kde hostující brankář Opršal byl bezchybný, zatímco na domácí straně brankář obdržel 2 góly z obou nájezdů. Žihadla tak okusila první porážku v přípravě.

Vajgar prohrál v táboře o jedinou branku

Josef Kuliš, vedoucí mužstva KLH Vajgar: „Do Tábora jsme dorazili se zpožděním, navíc budějičtí hráči přijeli až v průběhu rozbruslení a tomu odpovídá i poměr střel první třetiny. Narozdíl od pátečního zápasu s Moravskými Budějovicemi se dnes hrál svížnější a pohlednější hokej. Oba týmy vyrobili v obranné třetině spoustu chyb a zápas bly plný rychlých protiútoků. V zápase byly nařízeny hned čtyři trestná střílení, což se také moc nevidí. Nás v první třetině podržel brankář Tomáš Kubeš.“ (www.klhvajgar.cz)

Soupiska Vajgaru v posledním zápase

Kubeš - Ištvánik, Tupý, Předota, Popelka, Tržil, Kohút (od 41. min. Fiala) - Kocar, Kupec, Dvořák - Mazanec, Horváth, Skokan - Turek, Javůrek, Erben - od 30. min. Jasanský, Schmidt, Tomšík.

Tiper
sezóny
Martkat 75 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 50 b.
3. Rudys 45 b.
4. hotovson 35 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Štika Rosice HK Kroměříž HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav SK Minerva Boskovice Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice Onlajny.com Hokej.cz