Žihadla celý zápas dotahovala, nakonec však stejně padla.

HC Klatovy HC Klatovy
5 : 4 (2:1, 2:1, 1:2)
HC Moravské Budějovice 2005 HC Moravské Budějovice 2005

Soupiska domácí

Sochůrek (Plánička) – Leština, Walter, Kaňák, Slavík, Houfek, Kubík, Straka – Uhlík, Topinka, Pacanda, Vracovský, Tulačka, Vlček, Němec, Vondrák, Piovarči, Kosnar

Rozhodčí

Horňáček – Rubáš
Oudes

Soupiska hosté

Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Sobotka, Pelikáín, Kliment, Peroutka – Pucher, Mikeš, Horký, Rytnauer, Matějka, Lupač, Kusý, Hačecký, J. Bulín, P. Bulín.

Vyloučení
Využití
V oslabení
Počet střel
Diváků -
 • Vlček (Vracovský) 8. minuta
  Branka domácí
 • Vracovský (Tulačka, Kaňák) 16. minuta
  Branka domácí
 • Rytnauer (Kusý) 20. minuta
  Branka hosté
 • Kaňák (Topinka) 28. minuta
  Branka domácí
 • Walter (Kaňák) 33. minuta
  Branka domácí
 • Bulín (Hačecký) 37. minuta
  Branka hosté
 • Pucher (Čermák) 42. minuta
  Branka hosté
 • Matějka (Kusý, Rytnauer) 54. minuta
  Branka hosté
 • Topinka 56. minuta
  Branka domácí

Hosté ač měli za sebou dlouhou cestu vstoupili do utkání aktivně. Ve 2. minutě vyjel zpoza branky Hačecký, ale Sochůrka nepřekvapil. O dvě minuty později celým kluzištěm Lupač, Sochůrka však překonat nedokázal. O několik okamžikůpozději dostali hosté puk do branky, ale branka nebyla uznána kvůli předcohzímu přerušení hry. V 8. minutě se domácí dostali do vedení, když se mez betony Brože trefil Vlček. V 9. minutě vypálil z kruhu Vraovský a kotouč skončil na betonu Brože. V 15. minutě stálo při domácích štěstí, když střela Pelikána orazítkovala tyčku. O minutu později se domácí radovali po druhé, když se krásnou ranou pod víko prezentoval Vracovský. Ještě před odchodem do kabin snížil z nulového úhlu zkušený Rytnauer.

Ve 23. mintě se vytáhl Sochůrek, když nádherným zákrokem vychytal dorážku Lupače. Ve 28. minutě si domácí vzali zpět dvougolové vedení, když se prosadil Kaňák. O chvíli později siSochůrek poradil s pokusem Čermáka. Ve 33. minutě bylo v klatovském táboře opět veselo, když se ranou z mezikruží prosadil Walter. Ve 35. minutě spálil velkou šanci Uhlík, když nedokázal z hranice brankoviště dostat puk za záda Brože. O dvě minuty později hosté zkorigovali stav utkání, když se do prázdné branky trefil Jan Bulín.

Ve 41. minutě zaváhal Sochůrek při rozehrávce, ale hosté tuto chybu nepotrestali. O několik okamžiků pozděli se ke střele odhodlal MIkeš a jeho poku zastavila opět tyčka domácí branky. Netrvalo to dlouhoa hosté se dočkali gólové radosti, když letící puk ze vzduchu trfil Pucher a drama bylo na světě. Ve 43. minutě se za obranu dostalHačecký, ale Sochůrka nepřekonal. Ve 49. minutě se zaobranu dostal Pacanda, jeho střelu zastavilo břevno. V 50. minutě hráli domácí dvojnásobnou přesilovku, ale využít ji nedokázali. V 54. minutě bylo vyrovnáno, když Sochůrka prostřelil Matějka. Jenže hosté se z vyrovnání dlouho neradovali, když hned v následujcí minutě napřáhl na kruhu Topinka a kotouč se zastavil až za zády Brože. Hosté se pak snažili o rychlou odpověď, ale domácí hráli zodpovědně a nepustili  hosty do žádné větší šance.

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz