SC Kolín SC Kolín
2 : 3 (0:0, 1:2, 1:1)
HC Moravské Budějovice 2005 HC Moravské Budějovice 2005

Soupiska domácí

Sejpal (Martinek) – Hanzl "A", Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták, Voženílek, Havelka- Kadlec, Malý "C", Semirád – Panna, Kysela, Morkes – Kozák, Prokop, Černý – Veselý, Pilný, Sladký

Rozhodčí

-

Soupiska hosté

Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Sobotka, Pelikán, Kliment, Peroutka, Pucher ml, Pucher st. "C", Mikeš, Horký, Rytnauer "A", Matějka, Lupač, Kusý, Bulín, Juráň, Bulín.

Vyloučení
Využití
V oslabení
Počet střel
Diváků 600
 • LADISLAV RYTNAUER (Jiří Wasserbauer, Denis Kusý) 26. minuta
  Branka hosté
 • PETER PUCHER (Ladislav Rytnauer) 33. minuta
  Branka hosté
 • MAREK VOŽENÍLEK (Malý) 36. minuta
  Branka domácí
 • JAKUB SEMIRÁD (Malý, Morkes) 45. minuta
  Branka domácí
 • LADISLAV RYTNAUER (Denis Kusý, Filip Matějka) 52. minuta
  Branka hosté

Kozlové bojovali, ale padli. Jedna branka rozhodla o vítězi sobotního utkání. Tři body braly Moravské Budějovice za výhru 3:2.


Po vyrovnané první třetině se skóre mělo až v té druhé. A rozhodovala hra v početní výhodě či nevýhodě. Nejprve se hosté ujali dvougólového vedení po dvou využitých přesilovkách. Nejdřív prošla střela z kruhů přes hráče, pak hosté skórovali v dvojnásobném oslabení Kolína. To kozlové ubránili už minutu, ale nakonec přece jen inkasovali. Po přihrávce skrz pásmo a střele u tyčky do betonů, kterou Sejpal perfektně vykryl, přišla už nechytatelná dorážka pod víko – 0:2.

Domácí tyto dva momenty překonali a dokázali se do zápasu vrátit a taky v přesilovkách. Nejdřív využili početní výhodu na konci druhé třetiny. Malý vystřelil od modré a na tyči byl na dorážku připraven Voženílek – 1:2.

Vyrovnávací trefu si Kolínští nechali do úvodu poslední třetiny. To se znovu v přesilovce trefil Petr Morkes. Prošla jeho střela téměř od modré – 2:2.

Kozlové měli minimálně bod na dosah. Navíc ve zbytku třetiny na ledě dominovali. Domácí gólman zasahoval v této části hry jen šestkrát, a to ještě spíš v té její druhé části. Kozlové tvořili hru a šli za vítězným gólem. Avšak nebyli to oni, kdo se z něj radoval.

Byli to hosté. V padesáté druhé minutě bylo před domácí bránou docela plno, brankář po prvním zákroku už ležel na zemi, ale hosté tak dlouho pokoušeli puk, až ten se do brány odrazil. Tento okamžik rozhodl o vítězi.

Kozlové pak ještě měli v závěru skoro tři minuty přesilovku, zkoušeli to chvíli i bez gólmana, ale ve vyhroceném závěru už se před bránu k ataku nedostali.

Zdroj: www.sckolin.cz

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz