• Šuhaj (Urbanec, Koupal) 24. minuta
  • Kondratěv (Krutiš, Horký) 29. minuta
  • Nováček (Mikeš, Havel) 46. minuta
  • Krutiš 59. minuta

Hosté zahájili utkání aktivněji, ale do první gólové šance se dostali domácí. Mikeš se dostal sám před hostující branku, jenže v rozhodující chvíli mu puk sklouzl z čepele. A tak těsně před polovinou třetiny udeřili hosté, když po kombinaci v útočném pásmu v přesilové hře přesně zakončil Filip Vlček 0:1. Hosté v průběhu třetiny měli několik šancí na zvýšení náskoku, ale žádnou, včetně přečíslení 2 na 1, nevyužili. Žihadla střeleckou impotenci hostů potrestala v posledních sekundách prvního dějství, když po vyhraném byly a střele Horkého do poloprázdné branky zakončil Petr Krutiš 1:1.

Druhou třetinu zahájili lépe a aktivněji opět hosté. Odměnou jim byl vedoucí gól, když Urbancova střela propadla mezi betony domácího gólmana a Jakub Šuhaj pohodlně zasunul touš za brankovou čáru – 1:2. Domácí zvýšili obrátky a vyrovnat se jim podařilo v polovině utkání, kdy z mezikruží vymetl pavučiny v horním rohu branky Evgeny Kondratěv 2:2. Oba týmy měli do konce periody několik šancí, ale ani Kondratěv či na druhé straně Sýbek nerozhodný stav nezměnili.

Třetí část byla od počátku v režii domácích. Po pěti minutách posunul skóre Lukáš Nováček, který zužitkoval ideální přihrávku Mikeše – 3:2. Navýšit vedení mohl Horký, ale jeho střela z pravého kruhu zazvonila o horní tyč soupeřovy klece. Neuspěl ani Kondratěv, když se řítil sám na hostujícího ochránce svatyně. Pipek jeho střelu zlikvidoval. Závěr utkání si Žihadla zkomplikovala, když na trestnou lavici usedl dvě a půl minuty před koncem Hačecký. Hosté riskovali hru bez brankáře v šesti proti čtyřem. Avšak po chybě hostujících beků na vlastní modré čáře se k pohodlnému zakončení dostal Petr Krutiš, který osamocený dovezl puk do hostující branky – 4:2.