MB HOKEJ MB HOKEJ
4 : 5sn (1:2, 1:1, 2:1)
HOKEJ Uherský Ostroh HOKEJ Uherský Ostroh

Soupiska domácí

Vacek (Helešic) – Čermák, Bazala, Theimer, Salát, Šťáva (A), Kovář – Kudera, Horák, Válek, Sigmund, Trnka, Mikeš, Vysloužil, Alexa, Procházka (A), Trojan, Nováček (C).

Rozhodčí

Jakub Karpíšek — Vladislav Bernard
Marek Tichý

Soupiska hosté

Šurý (Peprník) – Vaněk, Kučera R., Klauda, Rauš D. (A) – Zabludil L., Zabludil J., Galuška L., Galuška V. (C), Frolek, Rauš M., Stránský, Kučera M., Flora Petr, Mika (A), Kolář, Juračka, Flora Pavel.

Vyloučení 12:10
Využití 1:1
V oslabení
Počet střel 54:42
Diváků 330
 • VÍT MIKA (Lukáš Zabludil, Marek Rauš) 8. minuta
  Branka hosté
 • LUKÁŠ NOVÁČEK (Milan Procházka, Roman Mikeš) 11. minuta
  Branka domácí
 • VÍT MIKA (Vilém Galuška, Jakub Zabludil) 13. minuta
  Branka hosté
 • PETR FLORA (Ivan Klauda) 28. minuta
  Branka hosté
 • MIREK BAZALA (Ondřej Šťáva, Patrik Kovář) 32. minuta
  Branka domácí
 • LUKÁŠ NOVÁČEK (Roman Mikeš, Milan Procházka) 47. minuta
  Branka domácí
 • ŠTĚPÁN VANĚK (Filip Stránský) 47. minuta
  Branka hosté
 • LUKÁŠ NOVÁČEK (Ondřej Šťáva, Roman Mikeš) 48. minuta
  Branka domácí
 • Vilém Galuška 66. minuta
  Branka hosté

Petr Kolečkář, hlavní trenér:

"Třetí zápas v pěti dnech, ale konečně plná sestava, až na jednoho nemocného. V úvodní třetině jsme začali příliš lehkovážně. Ostroh je nebezpečný v útoku a my mu svojí bohorovností nabídli příliš prostoru. Postupně jsme však dokázali hru zjednodušit a zrychlit. Tým ukázal svoji sílu v tom, že ho nepoložilo ani to, když dvakrát v zápase prohrával o 2 góly. Zápas, ve kterém se hraje 5 na 5 méně než polovinu hrací doby, je vždy náročný na psychiku hráčů. My jsme v některých chvílích nedokázali udržet emoce na uzdě a naší nedisciplinovaností jsme se po vytouženém vyrovnání sami připravili o možnost utkání rozhodnout ještě v základní hrací době. Ač jsme poté fakticky celé prodloužení odehráli v oslabení, tak z tolika ložených šancí, co jsme si i přesto vytvořili, prostě musíme rozhodnout. Nájezdy už neklaply, což nás mrzí. Jsem však přesvědčen, že si naši fanoušci užili pořádnou hokejovou show, leč s trochu hořkým koncem. Na závěr se určitě sluší poděkovat všem divákům, že spořádaně seděli na svých místech na tribuně a pomohli tak zdárnému průběhu zápasu."

video

Tiper
sezóny
Martkat 75 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 50 b.
3. Rudys 45 b.
4. hotovson 35 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Štika Rosice HK Kroměříž HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav SK Minerva Boskovice Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice Onlajny.com Hokej.cz