HC Štika Rosice HC Štika Rosice
3 : 6 (0:3, 1:1, 2:2)
MB HOKEJ MB HOKEJ

Soupiska domácí

Tichon (Čížek) – Rafaj, Dobšák, Cívka, Svatuška, Jarolím, Polzer, Dupljaku, Kazlepka, Stehlík, Hep, Kůst

Rozhodčí

-

Soupiska hosté

Vacek (Helešic) - Theimer, Šťáva, Salát, Kudera, Brabec - Krutiš, Mikeš, Nováček "C", Horák, Bazala, Kotačka, Válek, Sigmund, Trnka

Vyloučení
Využití
V oslabení 0:1
Počet střel
Diváků 0
 • ROMAN MIKEŠ 6. minuta
  Branka hosté
 • MICHAL THEIMER 11. minuta
  Branka hosté
 • LUKÁŠ NOVÁČEK 16. minuta
  Branka hosté
 • Rafaj 24. minuta
  Branka domácí
 • PETR KRUTIŠ 27. minuta
  Branka hosté
 • ADAM KOTAČKA 43. minuta
  Branka hosté
 • Pozler 46. minuta
  Branka domácí
 • Kazlepka 47. minuta
  Branka domácí
 • TOMAÁŠ SIGMUND 56. minuta
  Branka hosté
Utkání v Rosicích bylo sice vítězné, ale rozporuplné dojmy přinesla organizace utkání domácím týmem.
S vysvětlením toho, proč byla zrušena "domácí" třebíčská odveta proti HC Štika Rosice a domluven náhradní soupeř, přichází hlavní trenér a jednatel klubu Petr Kolečkář:
"Včerejšího utkání jsem se výjimečně nemohl zúčastnit já, ani kolegové z trenérského štábu. Tým vedl v tomto přípravném zápase jako hrající trenér náš kapitán Lukáš Nováček. Zkušení hráči z týmu mají moji plnou důvěru a na základě jejich informací o průběhu a zajištění utkání jsem se rozhodl, že ruším odvetné utkání proti tomuto soupeři, který bohužel nedokázal zajistit základní věci k pořádání hokejového utkání krajské úrovně.
- Problém č. 1 - Předseda rosického oddílu mi den před utkáním volal, že mu chybí brankář a zda-li bychom jim gólmana na zápas nepůjčili. To jsem odmítl, nakonec si brankáře sehnali, ale už to byl varovný zdvižený prst.
- Problém č. 2 - Na utkání se dostavili pouze 3 rozhodčí delegovaní na led, ale nebyli přítomni pomocní rozhodčí, kteří se starají o zápis a časomíru. Domácí oddíl nebyl schopen tuto zálěžitost vyřešit a dodat např. i rozhodčího laika z lidu, který by časomíru obsluhoval. Výsledek tak byl ten, že se utkání hrálo na hrubý čas 3x 25 minut. Z mého pohledu jasná degradace utkání ještě než začalo.
- Problém č. 3 - V průběhu utkání došlo ke dvěma zraněním našich hráčů, z nichž jeden potřeboval převoz do nemocnice. Nebyl však přítomen zdravotník či lékař!!! A zavolání sanitky byl nějakou dobu těžko řešitelný problém, kdy tato dorazila až po cca půl hodině. Nepřípustné. Nechci domýšlet, kdyby se stal ještě závěžnější úraz.
Toto jsou smutná a nezpochybnitelná fakta, která bohužel dokreslují obrázek toho, že rosický klub nevzal pořádání hokejového utkání vážně. Nebudu hodnotit, zda-li zákrok, který byl potrestán trestem na 5 + do konce utkání, po kterém je na 2 měsíce vyřazen náš hráč ze hry, byl úmyslný nebo ne. Nicméně tento souhrn informací mě vedl k tomu, že jsem oznámil soupeři, že o jakákoliv další přípravná utkání již nemáme zájem, a to jak letos, tak v budoucnu.
Beru tohle na sebe, byla to při domlouvání zápasu chyba v úsudku. Mojí motivací bylo sehrát alespoň dva zápasy proti soupeři z jiné krajské ligy než je naše Vysočina a zároveň z dostupných vzdáleností. Proto jsem oslovil Rosice, které v loňské kratičké sezóně ukázaly, že zvkalitnily kádr a odehrály solidní zápasy s tradičně dobrými týmy v JM kraji. Bohužel jsem se mýlil a Rosice se mezitím opět vrátily k tomu, že to spíš pojímají jako hobby ligu, tak jako v sezónách předcházejících tu loňskou.
Po zrušení zápasu jsem se snažil najít adekvátní náhradu a naši nabídku na sehrání utkání v uvolněném termínu v neděli 12.9. v Třebíči dnes akceptoval nově zformovaný obnovený tým TECHNIKA HOCKEY BRNO. O generálku před soutěží tak nepřijdeme a doufám, že už bude víc o hokeji."
Tiper
sezóny
Rudys 350 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 335 b.
3. Ejša 310 b.
4. Honza34 250 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Orli Bystřice n. P. HHK Velké Meziříčí B HC Ledeč nad Sázavou HC Chotěboř TJ Jiskra Humpolec SK Telč TJ Náměšť nad Oslavou HC Světlá nad Sázavou HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín HC Samson České Budějovice Onlajny.com Hokej.cz