MB HOKEJ MB HOKEJ
2 : 1 (0:1, 1:0, 1:0)
HC Chotěboř HC Chotěboř

Soupiska domácí

Vacek (Helešic) – Kudera, Theimer, Salát, Trnka, Šťáva (A), Kovář – Horák, Kotačka, Sigmund, Bazala, Mikeš, Trojan, Nováček (C), Machala, Krutiš (A)

Rozhodčí

Tomáš Mejzlík — Jan Mareček
Jan Jeletz

Soupiska hosté

Pešek (Rulf) – Kříž, Mendl, Pecen, Suchý, Kadleček – Hospodka, Vlček (C), Doležal, Dvořák, Svoboda, Stránský, Němec, Křišťan, Mašek, Eis, Pejchal.

Vyloučení 5:1
Využití 0.1
V oslabení 0:0
Počet střel
Diváků 220
  • SLAVOMÍR KADLEČEK (Jakub Doležal, Martin Kříž) 8. minuta
    Branka hosté
  • LUKÁŠ NOVÁČEK (Ondřej Šťáva, Roman Mikeš) 29. minuta
    Branka domácí
  • TOMÁŠ SIGMUND (Jan Trojan) 49. minuta
    Branka domácí

Hodnocení trenéra Petra Kolečkáře:

Po dvou jednoznačnějších výhrách na začátku druhé poloviny soutěže jsme museli přepnout na nejvyšší možný level, když nás čekal zápas proti týmu z čela tabulky. Po dlouhé době jsme byli schopni dát dohromady 15 hráčů do pole a mohli jsme se tak vrátit ke hře na 3 pětky doslova v hodině dvanácté. Houževnatí, dobře bruslící a takticky pečliví hráči Chotěboře pro nás byli opravdu tvrdým oříškem. Celou první třetinu jsme odpadávali z osobních soubojů a také proto na ledě určoval hru spíše soupeř a po zásluze ji vyhrál 0:1.

My jsme následně od 2. třetiny změnili některé aspekty organizace hry a zejména jsme se konečně dokázali vyrovnat tvrdosti soupeře a tím si vytvořili více prostoru pro naši ofenzivu. Šikovnou tečí kapitána Nováčka se nám povedlo po zásluze vyrovnat. Zlomovým momentem zápasu bylo, když jsme dokázali ubránit dvojnásobné oslabení. Faul, kterým jsme se dostali do tří byl naprosto zbytečný a nic neřešící. Takovéto zkraty si nemůžeme do budoucna dovolit.

Náš výkon ze třetí třetiny nebyl bezchybný, ale naprosto poctivě odmakaný a jsem rád, že na vítězném gólu při signalizovaném vyloučení měli podíl hráči třetí pětky, kteří vybojovali tuto výhodu a po následném prostřídání vletěl do třetiny jako uragán Tomáš Sigmund a dokázal neomylně uklidit perfektní žabičku přes celé pásmo od Honzy Trojana.

Vyzdvihnout si však zaslouží na prvním místě brankář David Vacek, který chytal velmi spolehlivě, následován celým týmem, jenž podal opravdu soudržný a poctivý výkon plný obětavosti a bojovnosti, ale i hokejovosti.

Chtěl bych také vyjádřit velký respekt k soupeři a zejména k jejich hráči Slavomíru Kadlečkovi, který ke konci první třetiny okamžitě odvolal faul odpískaný na svou osobu, přičemž z pohledu rozhodčích bylo dost těžko rozpoznat, že stihl nechtě sám upadnout dříve, než by se ho náš hráč dotknul. Velká poklona za tento počin v duchu fair-play.

Rozhodčím za utkání slouží také uznání, a to i přesto, že jsme byli častěji vylučovaným týmem. Přesto to bylo férově vedené utkání, kdy se samozřejmě v hraničních situacích nelze vyvarovat drobných chyb v rozhodování, ale to už může být i o našem subjektivním pocitu. Příště se třeba dočkáme i toho, že bude lépe a důsledněji zohledněno právo domácího týmu střídat v přerušení hry až jako druhý a reagovat tak na sestavu, kterou posílá soupeř, to se dnes úplně nedařilo vynutit.

Děkuji také všem divákům, kteří i přes všechny protiepidemické restrikce dorazili podpořit náš tým, velmi si toho vážíme.

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz