Remíza v Jindřichově Hradci.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2 : 2 (0:1, 2:1, 0:0)
HC Moravské Budějovice 2005 HC Moravské Budějovice 2005

Soupiska domácí

Kubeš, Fogl – Tržil, Jasečko, Klement, Štěpán, Kohút, Kvasnička, Kocar, Tomšík, Dvořák, Voříšek, Glabazňa, Záhora, Mazanec, Javůrek, Gurka, Jasanský, Horváth, Maryška, Kupec.

Rozhodčí

Hamr - Grochal
Soukup

Soupiska hosté

Helešic, Novotný – Sechovec, Kún, Vlašín, Sobotka, Latner, Hobza, Kesner, Barták, Trojan, Dostál, Zahradník, Křenek, Fila, Kovalský, Hrůza.

Vyloučení 4:5
Využití 0:1
V oslabení 0:0
Počet střel 40:27
Diváků 150
 • Petr Zahradník 2. minuta
  Branka hosté
 • Josef Mazanec (Luboš Voříšek) 25. minuta
  Branka domácí
 • Luboš Voříšek (Daniel Záhora, Josef Klement) 35. minuta
  Branka domácí
 • Karel Kesner (Jan Trojan) 39. minuta
  Branka hosté

Komentář k zápasu - (web KLH Vajgar Jindřichův Hradec)

Hostům vyšel vstup do utkání, když po 66 vteřinách ujeli ve dvou na jednoho, Petr Zahradník to vzal na sebe a ranou švihem nad lapačku otevřel účet zápasu – 0:1. O minutu později mohlo být ještě hůř, ale domácí zachránila tyčka. S postupem času se domácí dostávali do tempa, k čemuž přispěla i přesilová hra ze šesté minuty. V desáté minutě marně tečoval Kocarův pokus David Kupec. O dvě minuty později zahrozil na druhé straně kluziště Tomáš Latner. V polovině 13. minuty se v dobré pozici ocitl opět David Kupec, ale lehká střela nemohla Helešice v bráně hostů překvapit. V téže minutě neskóroval tísněný Voříšek. V patnácté minutě neuspěl v brejku dvou na jednoho Filip Tomšík. Necelé dvě minuty před první sirénou měl na holi tutovku David Kupec. Po kombinaci celé formace trestuhodně v tutovce minul. Další šance na sebe nenechala dlouho čekat, ale Záhora nedokázal zamést Voříškovu střelu za záda Petra Helešice.

Stejně jako v úvodu první třetiny, tak i v té druhé patřily první vteřiny hostům. Kdyby Barták nebyl tak sobecký a přihrál Kesnerovi, mohli hosté vést o dva góly. Trochu vzruchu přinesla 24. minuta. Sechovec vystřelil od modré, Kubeš v sedě puk usměrnil mezi své betony, jenže sudí nechvátali s přerušením hry a vznikla malinká strkanice. Vyrovnání přinesla 25. minuta. Vajgar se rychle vydal dopředu a Josef Mazanec byl na konci rychlé a pohledné kombinace. Střelou po ledě k pravé tyči překonal Petra Helešice – 1:1. Branka domácí nakopla a další příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat. Za zmínku stojí pokusy Voříška, Kvasničky nebo Klementa se Záhorou. Ve 34. minutě měli domácí štěstí, když Vlašín propasíroval svou střelou puk skrz Kubešovy betony, ale kotouč se došoural těsně vedle branky. Avšak na druhé straně udeřilo. Luboš Voříšek pohotovou střelou z bodu pro vhazování poslal Vajgar do vedení – 2:1. V následné přesilovce musel Vajgar bránit Zahradníkovo snažení, které sice bylo nápadité, ale brankou neskončilo. Sedmdesát vteřin před koncem druhé třetiny hrál Vajgar v oslabení. Obrana mohla jednoduše vyhodit, což se nestalo. Karel Kesner toho využil a po pasu Jana Trojana dostal puk do branky pod padajícím Tomášem Kubešem – 2:2.

Po dvou minutách třetí třetiny projel celým kluzištěm Robert Procházka stylem jemu vlastním, ale na Helešice si nepřišel. O minutu později pálil z ostrého úhlu Marek Dvořák. Ve 44. minutě se střelecky snažil Stanislav Jasečko, který vyklepal nepořádek z Helešicových betonů. Ve 48. minutě minul Kupcův bekend branku, neuspěl ani Tržilův pas na Marka Dvořáka, který by si s pukem jistě poradil. Zahradník v 52. minutě kombinoval v útočném pásmu tak dlouho, až to skončilo sekáním Josefa Mazance. V úvodu 55. minuty byl slušný zmatek před Helešicem. Jan Štěpán ukázal svůj důraz, ale puk do brány nedostal. V 56. minutě hrál Vajgar přesilovou hru. Robert Procházka zazvonil o tyčku a Helešic ukryl puk z brankové čáry. Ostřelování branky Budějovic pokračovalo, rány Jasečka nebo Tržila se neujaly, stejně jako rychlá akce Daniela Záhory. V předposlední minutě hráli hosté v šesti, ale ani tahle početní výhoda nebyla ze strany Vajgaru využita. V poslední minutě měl v mezikruží tutovku Marek Dvořák, ale ani z tohoto mráčku nezapršelo. V poslední vteřině utkání trefil ještě Stanislav Jasečko brankáře Helešice a tak se oba soupeři rozešli smírně 2:2.

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz