Prohra Žihadel v poslední "domácí" přípravě

HC Moravské Budějovice 2005 HC Moravské Budějovice 2005
2 : 5 (1:2, 0:0, 1:3)
SKLH Žďár nad Sázavou SKLH Žďár nad Sázavou

Soupiska domácí

Šťastný, Novotný - Sechovec, Jakeš, Sobotka M., Vlašín, Latner, Tichý, Pargáč, Zahradník, Procházka, Vlček, Matějka, Přidal, Barták, Pěška, Jánský.

Rozhodčí

Blecha

Soupiska hosté

Sláma, Vlach - Smejkal, Jan, Pleva, Střecha, Vítek M., Kolda, Fedoskov, Vítek D., Hron, Dítě, Man, Padělek, Kočan, Šimon, Zídek, Gregar.

Vyloučení 4:2
Využití 0:1
V oslabení 0:0
Počet střel 38:31
Diváků 90
 • Matějka (Vlček) 2. minuta
  Branka domácí
 • Padělek (Kočan) 5. minuta
  Branka hosté
 • Dítě (Hron) 19. minuta
  Branka hosté
 • Hron (Dítě) 42. minuta
  Branka hosté
 • Man (Střecha, Kočan) 49. minuta
  Branka hosté
 • Jakeš (Přidal) 55. minuta
  Branka domácí
 • Gregar (Padělek) 60. minuta
  Branka hosté

Poslední přípravné „domácí“ utkání zahájila Žihadla aktivně a odměnou jim byl puk v síti soupeřovy branky již ve druhé minutě utkání. Síťku za hostujícím gólmanem rozvlnil Filip Matějka. Hosté pak vyrovnali hru a v polovině páté minuty i skóre zásluhou Aleše Padělka. Další minuty první třetiny se nesly ve vyrovnaném duchu. Hrálo se na úvod sezóny ve slušném tempu. Největší šanci měl hostující Aleš Padělek, který po faulu měl možnost reparátu v podobě trestného střílení. Trefil však jen horní tyč domácí branky. Žďárecké hokejisty poslal do vedení až Jiří Dítě v závěru třetiny.

Druhá dvacetiminutovka branku nepřinesla, ale to neznamená, že by se nebylo na co dívat. Útočné akce se střídaly na obou stranách a oba brankáři předvedli několik důležitých zákroků.

Závěrečná třetina začala opět náporem Žihadel, která hosty na celou minutu uzavřela v jejich obranném pásmu. Tlak ukončila chyba obránců na útočné modré a z nabídnutého přečíslení nezaváhal Josef Hron.  Když Plameny využily i nabídnutou přesilovku v polovině třetího dějství, zdálo se být o osudu utkání rozhodnutu. Hosté takticky vyhazovali puky a hrozili z rychlých brejků. Smůlu v koncovce měl David Vítek, který dvakrát svoji střelu otřel o konstrukci domácí brány. Jiskřičku naděje pro Žihadla vykřesal Tomáš Jakeš necelých šest minut před koncem. Hosté již svoje vedení nepustili, naopak jej ještě navýšili osm sekund před závěrečným hvizdem z hole Martina Gregara.

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz