Debakl Žihadel v Nymburce

NED Hockey Nymburk NED Hockey Nymburk
7 : 2 (3:0, 2:1, 2:1)
HC Moravské Budějovice 2005 HC Moravské Budějovice 2005

Soupiska domácí

Matoušek – Kříž, Bodnár, Kuzďas, Kulich, Procházka, Herna, Cicvárek – Tregl, Král, Stehlík – Bičiště, Šimek, Toma – Dvořák, Dulovec, Martinec – Protivný D., Chvojka.

Rozhodčí

Stolín J. - Bosák P.
Šmíka M.

Soupiska hosté

Šťastný (42. Helešic) - Latner, Sechovec, Tobola, Sobotka, Peroutka, Hobza - Kesner, Zahradník, Telesz, Matějka, Barták, Pěška, Trojan, Nahodil, Vlček, Dostál, Hložek.

Vyloučení 6:3
Využití 0:1
V oslabení 1:0
Počet střel 26:24
Diváků 220
 • Dvořák (Martinec, Herna) 13. minuta
  Branka domácí
 • Král (Kříž) 17. minuta
  Branka domácí
 • Šimek (Bičiště, Kulich) 18. minuta
  Branka domácí
 • Stehlík (Král, Kříž) 25. minuta
  Branka domácí
 • Kulich 35. minuta
  Branka domácí
 • Kesner (Zahradník, Telesz) 37. minuta
  Branka hosté
 • Kulich (Stehlík, Král) 42. minuta
  Branka domácí
 • Kesner (Zahradník) 52. minuta
  Branka hosté
 • Martinec (Protivný, Herna) 60. minuta
  Branka domácí

Komentář (web NED Hockey Nymburk)

Prvních deset minut zápasu se na hřišti nedělo nic zajímavého až ve 12. min. se dostal do velké šance Dvořák, puk však do sítě soupeře nenasměroval. Při dalším střídání už byl ale nedávný oslavenec a čerstvý devětatřicátník úspěšný a Nymburk šel do vedení. Chvíli poté vypálil od modré Kříž a kapitán týmu Král pohotovou dorážkou překonal Šťastného podruhé. Produktivní pětiminutovku domácích pak uzavřel Šimek, který se radoval po přesné střele k tyči.  
Také ve druhé třetině měl Nymburk více ze hry a hosté rozhodně nepředváděli hru hodnou jejich postavení v tabulce. Na 4:0 zvýšil přesnou ranou Stehlík a další šance stejného hráče zůstala nevyužita. Po střele Šimka pak zachránila hosty tyčka. Na začátku 35. minuty dostali hosté možnost hrát čtyřminutovou přesilovku, při ní ovšem obral Kulich váhajícího obránce hostů a svoje sólo zakončil povedeným blafákem. Budějovičtí nakonec přeci jen dlouhou přesilovku zužitkovali, když bezmocného Matouška překonal tečí Kesner.
Také v poslední dvacetiminutovce nebyla o zajímavé okamžiky na ledě nouze. Krátce po začátku třetí třetiny se podruhé prosadil Kulich a vyhnal brankáře Šťastného na střídačku. Jeho místo zaujal Helešic. V 50. min. uháněl sám na Matouška hostující Hložek a Bodnárovi nezbylo než soupeřova hráče faulovat. Nařízené trestné střílení Hložek neproměnil. Hosté se ale přeci jen ještě jednou z branky mohli radovat, když se podruhé v zápase prosadil Kesner. Závěrečné slovo ovšem patřilo domácím. Martinec se rozhodl zakončit nájezd dva na jednoho sám a byl úspěšný.

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz