Dusík, (Šťastný) – Jakeš, Sobotka, Randa, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, Forman – Přidal, Vantuch, Trojan, Dostál, Matějka, Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Telesz, Horký, Kesner, Kadela.

Slavka R.- Klein T.
Linhart L.

Soupiska hosté

Hruška, (25 Honzík) – M. Rohan, Kvapil, Přindiš, Schusser, Troška, Gombár, Kečkeš, Novák – Sýkora, Dobřemysl,Švec, Vrána, Flek, Vaněk, Tvrdek, Kuběna, T. Rohan, Csamango, Říha, Račanský.

Komentář k utkání

Utkání nezačalo pro Žihadla vůbec dobře, neboť hned první střela na branku skončila v síti. Po rychlém útoku z mezikruží prostřelil Dusíka Jakub Flek – 0:1. Stejný hráč měl o dvě minuty později na hokejce další šanci, ale tentokrát byl úspěšnější domácí gólman. Domácí poté přidali na rychlosti a důrazu. V sedmé minutě se rozjel Eduard Kadela, vyhnul se obráncům a nad rameno hostujícího brankáře srovnal skóre – 1:1. Oba týmy dobře bránil.  Útočníci příliš prostoru před brankou nedostávali. Střely obránců končily mimo branku nebo ve výstroji brankářů.

Začátek druhého dějství měli v režii opět hosté. Jakub Flek s notnou dávkou štěstí zajistil hostům vedení. Puk se odrazil do vzduchu a snesl se za záda bezmocného Dusíka – 1:2. Hned po vhazování ve středovém kruhu fauloval hostující hráč a nabídl Žihadlům přesilovku. Tu domácí využili ke srovnání stavu. Kombinaci v útočném pásmu zakončil gólovou střelou Martin Gottlieb2:2. Žihadla se poté prosadila i ve hře 4 na 4. Po závaru před hostující brankou doslova vydoloval puk Jan Trojan a zasunul jej za brankovou čáru – 3:2. Po inkasované brance vystřídal Hrušku v hostující svatyni Honzík. Baník se hnal za vyrovnáním a ve druhé polovině třetiny hostující hráči zasypali domácího brankáře spoustou střel. Obrovskou šanci promarnil Račanský, neuspěl ani Flek v samostatném úniku. Nakonec hosté zaslouženě vyrovnali v poslední minutě po šťastné brance opět Jakuba Fleka – 3:3.

Úvod třetí třetiny patřil Žihadlům. Ve třetí minutě skončil puk za zády hostujícího brankáře. Ale hlavní rozhodčí branku neuznal pro údajnou hru domácích vysokou holí. Ve velké šanci se ocitl ne druhé straně Říha, když se jeho střela otřela o vnější stranu pravé tyče domácí branky. Rozhodnutí přišlo v polovině třetiny. Skákající puk na útočné modré domácí obránce nezkrotil a samostatný nájezd proměnil ve svůj čtvrtý gól Jakub Flek – 3:4. Žihadla se snažila vyrovnat, ale hosté zkušeně bránili a domácí hráče k vážnější šanci nepustili. V závěru při power play domácích mohli navýšit vedení, ale proti byla tyč domácí branky. Ve vyrovnaném utkání nakonec bralo všechny body šťastnější družstvo hostí.

V dalším kole zajíždí Žihadla v sobotu 8.11.2014 na led Vajgaru Jindřichův Hradec.