Ve Žďáru prohra po samostatných nájezdech

SKLH Žďár nad Sázavou SKLH Žďár nad Sázavou
3 : 2p (0:0, 1:2, 1:0)
HC Moravské Budějovice 2005 HC Moravské Budějovice 2005

Soupiska domácí

Vlach (Sláma) – Smejkal, Jan, Pleva, Šír, Jícha, Pilný, Klíma, Vítek M. – Man, Padělek, Plachý, Vítek D., Hron, Dítě, Šimon, Gregar, Fúzik, Ludvík, Peňáz, Havel

Rozhodčí

Kukeně – Zídek
Klouda

Soupiska hosté

Dusík – Sechovec, Sobotka, Danda, Forman, Peroutka, Latner, Barták, Vantuch, Vlašín, Kovalský, Matějka, Lupač, Kesner, Vlček, Pelikán

Vyloučení 6:3
Využití 0:1
V oslabení 1:0
Počet střel -
Diváků -
 • Kovalský (Matějka) 25. minuta
  Branka hosté
 • Plachý (Padělek) 30. minuta
  Branka domácí
 • Sechovec 38. minuta
  Branka hosté
 • Man (Plachý, Padělek) 44. minuta
  Branka domácí
 • Padělek (rozhodující nájezd) 65. minuta
  Branka domácí

Komentář (web SKLH Žďár nad Sázavou)

První třetinu čekali diváci na gól marně. Mohli však vidět řadu promarněných šancí především na domácí straně. V dobrých příležitostech se nedokázali prosadit Smejkal, Dítě, Hron ani Vítek, Peňáz a Havel. Ani hosté však nebyli bez šancí, hlavně pokusy Bartáka a Dundy byly nebezpečné, ale skončily na pozorném Vlachovi.

Prostřední dvacetiminutovka byla gólově nejbohatší a o otevření skóre se postarala Žihadla ve 25. minutě. Ve chvíli, kdy se z trestné lavice vracel Gregar, prostřelil Vlacha Lukáš Kovalský - 0:1. Po pěti minutách následovala odpověď Plamenů a to při vlastním oslabení. Po chybném střídání hostů, se dostali domácí do přečíslení, Padělkovu střelu ještě Dusík vyrazil, ale na dorážku Jiřího Plachého, byl již krátký -1:1.

Hosté však znovu udeřili v závěru třetiny a dvě minuty před jejím koncem si vzali vedení zpět, tentokrát již přímo při přesilovce, když trestnou lavici zahříval opět Gregar. Závar před Vlachovou brankou pohotově zužitkoval Roman Sechovec - 1:2. V posledních sekundách si vytvořili velký tlak domácí, ale vyrovnat nedokázali.

Do třetí třetiny vstoupili aktivněji Žďárští, ale Dítě ve velké šanci narazil na neprůstřelného Dusíka. Ve 44. minutě však již přišlo vyrovnání. Plachý si povodil kotouč mezi obránci, položil si brankáře a chtěl zasunout puk k bližší odkryté tyčce, což se mu sice nepodařilo, ale v brankovišti byl připraven Jiří Man, který puk do odkryté branky dorazil – 2:2. Hned vzápětí mohl dokonat obrat Dítě, ale ani tentokrát na Dusíka nevyzrál.

Další minuty již změnu skóre nepřinesly a tak následovaly samostatné nájezdy, po pěti na obou stranách. První se trefil žďárský Smejkal, vyrovnal budějovický Kesner a vítěznou trefu zařídil Plamenům Aleš Padělek - 3:2sn.

Foto web SKLH Žďár nad Sázavou

Tiper
sezóny
Martkat 75 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 50 b.
3. Rudys 45 b.
4. hotovson 35 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Štika Rosice HK Kroměříž HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav SK Minerva Boskovice Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice Onlajny.com Hokej.cz