Prohra s Technikou ukončila přípravnou část sezóny

VSK Technika Brno VSK Technika Brno
4 : 1 (2:1, 0:0, 2:0)
HC Moravské Budějovice 2005 HC Moravské Budějovice 2005

Soupiska domácí

Novák (Chvátal) – Habrovec (C), Vrba, Štindl, Havíř, Zapletal, Klimeš, L. Odehnal, Maršálek – Stehlík, Fadrný, Látal – Jurča, Benýšek, Pargáč – Heža, Zábranský, Čtvrtníček – Brzobohatý, Pěška, Bustin.

Rozhodčí

Kala – Kříž
Maťašovský

Soupiska hosté

Dusík (Máj) – Jakeš, Sobotka, Prkna, Randa, Sechovec, Peroutka – Barták, Vantuch, Pelikán – Dostál, Matějka, Gottlieb – Telesz, Vlašín, Horký – Vlček.

Vyloučení 5:6
Využití 0:1
V oslabení 0:0
Počet střel
Diváků -
 • Jakeš (Barták) 11. minuta
  Branka hosté
 • Fadrný 19. minuta
  Branka domácí
 • Heža (Čtvrtníček) 20. minuta
  Branka domácí
 • Jurča (Benýšek) 47. minuta
  Branka domácí
 • Stehlík 50. minuta
  Branka domácí

Komentář (web VSK Technika Brno)

Moravské Budějovice chtěly navázat na svůj úspěch z minulého utkání s Technikou. Ze začátku to vypadalo nadějně, protože v desáté minutě utkání otevřel skóre Tomáš Jakeš, který využil zmatku před bránou Techniky a dorazil poskakující puk za bezmocného Nováka.

Stav 1:0 pro hosty však trval osm minut. Po obrovské chybě hostů v rozehrávce se k puku dostal Jan Fadrný, který poslal puk bez problémů do pravého horního rohu Dusíkovy brány. A minutu potom se Technika ujala vedení poté, když Oldřich Heža dostal přesný pas před bránu a bez problému zakončil. Po první třetině byl tedy výsledek 2:1.

Ve druhém dějství zápasu branka nepadla, i když hosté trefili dvakrát tyčku. Konkrétně tyčky střelili Matějka a Vantuch.

V závěrečné třetině utkání zase panovali domácí. Petr Jurča dává třetí gól svého týmu. Nakonec se mu to na třetí pokus povedlo a Dusík byl překonán. Střela z pravého kruhu a mezi betony. A poslední branku utkání přidal Ondřej Stehlík, který si zpoza mantinelu najel mezi kruhy a střelou zápěstím skóroval.

Tiper
sezóny
Martkat 75 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 50 b.
3. Rudys 45 b.
4. hotovson 35 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Štika Rosice HK Kroměříž HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav SK Minerva Boskovice Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice Onlajny.com Hokej.cz