Dvě nové akvizice u Žihadel.

Dvě nové akvizice u Žihadel.

Hokejová Žihadla hlásí dvě nové akvizice. Zadní řady Moravských Budějovic vyztuží tandem nových obránců. Jedná se o Tomáše Rafaje a Daniela Šebestu.


Prvně jmenovaný dvacetiletý Tomáš Rafaj strávil valnou část své juniorské kariéry v brněnském Warrioru. Poslední dva ročníky však obléká dres Rosic, které působí v krajské lize. Kromě toho si také vyzkoušel ligu univerzit, kde nastupoval za brněnské Cavaliers.

Druhým jménem je Daniel Šebesta. Třiadvacetiletý bek působil v mládežnických výběrech jihlavské Dukly a Žďáru nad Sázavou. Poslední roky pak absolvoval v Telči a Jindřichově Hradci. S Moravskými Budějovicemi již Šebesta trénoval a jeví se velmi dobře.

Zároveň je v řešení návrat některých borců ze Znojma. Tato věc se bude odvíjet podle aktuální situace v kádru Orlů. Ty čeká závěrečný zápas základní části 26. ledna. Poslední termín, kdy se někdo z nich může vrátit připadá na 31. ledna. To je zároveň den, který oznamuje konec tuzemského přestupního okna.

S týmem už trénuje i David Horký. Ten nicméně ještě nemůže podstupovat osobní souboje. Do sestavy by se ale měl vrátit už příští týden.

Tiper
sezóny
Martkat 75 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 50 b.
3. Rudys 45 b.
4. hotovson 35 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Štika Rosice HK Kroměříž HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav SK Minerva Boskovice Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice Onlajny.com Hokej.cz