Představování hráčů týmu HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

Představování hráčů týmu HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE


Zdravím všechny příznivce a fanoušky hokeje v Moravských Budějovicích. Jsem rád, že Vám můžeme představit první velkou staro-novou posilu našeho týmu. Po krátkém jednání jsme  domluvili, že u nás bude nadcházející sezonu působit skvělý hokejista a výborný kluk Láďa Rytnauer. Láďo děkujeme. 

O dalších nových jménech v našem mužstvu Vás budeme již brzy informovat.  

Peter Pucher

Vyjádření Ládi Rytnauera: Jsem rád, že se opět můžu vrátit do mužstva, ve kterém jsem prožil krásné hokejové chvíle. Budu se snažit opět svoji hrou potěšit hokejové fanoušky Moravských Budějovic. Věřím, že navážu na naši spolupráci s Petrem Krutišem a dalšími spoluhráči. Poslední roky jsem se věnoval spíše trénování, ale hokej miluji, a proto jsem byl rád, že jsme našli s novým vedením klubu společnou řeč a já se můžu opět vrátit ke hraní hokeje, které mi hodně chybělo. Věřím, že nás vynikající fanoušci Moravských Budějovic budou opět hnát k dalším  vítězným zapasům našeho klubu. 

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz