Žihadla šijí roušky!

Žihadla šijí roušky!

Chceme Vás, naše fanoušky, oslovit s pomocí městu Moravské Budějovice a jeho okolí. Jistě všichni víme, jaká je situace kolem nás a co nejvíce chybí – roušky!


Chceme Vás, naše fanoušky, oslovit s pomocí městu Moravské Budějovice a jeho okolí.
Jistě všichni víme, jaká je situace kolem nás a co nejvíce chybí – roušky!

Rádi bychom vyzvali všechny naše fanoušky z Moravských Budějovic a okolí, kteří chtějí pomoci, aby se k nám připojili a pomohli s výrobou roušek.
Ty, které neuplatníte pro svoji potřebu, můžete darovat potřebným. Starší občané nemají například možnost ušít si vlastní nebo na to už prostě nemají sílu.
A právě proto jsme tu také my!

Kam s hotovými rouškami? 
Kdokoliv bude mít hotové roušky (klidně i 1ks), které chce věnovat potřebným, nechť napíše zprávu stránce Hockey Club Moravské Budějovice 2019 nebo zavolá či napíše SMS na tel.: 736 534 741 (Petr Kolečkář). Potřebujeme vědět adresu a tel. číslo a vždycky jeden člověk z klubu vybere roušky každý den (nejlépe mezi 9 a 10h) a doveze do Besedy.

#zihadlasijirousky
#nepriletiletadlo #pomůzezihadlo

Tiper
sezóny
Martkat 75 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 50 b.
3. Rudys 45 b.
4. hotovson 35 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Štika Rosice HK Kroměříž HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav SK Minerva Boskovice Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice Onlajny.com Hokej.cz