Trenér Petr Kolečkář hodnotí sérii s Chotěboří.

Trenér Petr Kolečkář hodnotí sérii s Chotěboří.

Postup do finále v jakékoliv soutěži je vždycky něco fantastického.


Postup do finále v jakékoliv soutěži je vždycky něco fantastického. Máme obrovskou radost, ale zároveň i velikou motivaci ukázat, že když už jsme byli přinuceni hrát krajskou ligu na Vysočině, tak ji vyhrajeme.

Zlomovým momentem celé série bylo, když jsme se i za pomoci našich skvělých fanoušků dokázali v druhém zápase dostat z nepěkné polízanice. Ztratili jsme totiž náhle vedení 2:0 v polovině zápasu, rázem to bylo 2:2 a my jsme v trochu hysterické reakci opustili náš play-off hokej a začali více bláznit jako v základní části a balancovat nebezpečně za hranou přijatelného rizika bez zajištění. Váca však nepustil soupeře do vedení, když chytil trestné střílení, tým se o přestávce v klidu konsolidoval a vrátil k naší hře, kterou se od posledního čtvrtfinálového zápasu prezentujeme. Opět jsme si vzali zpět taktovku a zápas přesvědčivě urvali. V této chvíli jsem byl přesvědčen, že náš tým je natolik silný, že 3x za sebou už s tímto soupeřem neprohrajeme a sérii dokážeme urvat v náš prospěch dříve nebo později. Poctivým výkonem se to povedlo už v 3. zápase, kde nás velmi trápil vynikající domácí brankář, kvůli kterému byl stav dlouho vyrovnaný, ale jak jsme odskočili na rozdíl dvou gólů, tak jsme zhustili náš obranný val a více než snížení soupeři nedovolili.

Chotěbořským bych chtěl poděkovat za velkou vstřícnost, co se týče organizačních záležitostí okolo zápasů, a především za férový hokej. Na obou stranách, pokud mám správné informace, nedošlo k nějakému podstatnému zranění, a to je třeba vyzdvihnout.

Můj vnitřní pocit z celé série je takový, že si po opravdu velmi dlouhé covidové pauze všichni zainteresovaní velmi vážili toho, že můžeme vůbec takovou play-off sérii dvou výborných týmů hrát. Bavit se hokejem, který všichni tolik milujeme. Vyhodnocuji si to tak, že právě proto bylo na zimácích mnohem více respektu, ač si mančafty na ledě nedarovaly ani centimetr ledu zadarmo. My jsme nakonec byli ti šťastnější a už teď se naše myšlenky koncentrují na to, abychom 3x dokázali porazit Pelhřimov a zvednout pohár nad hlavu.

Tiper
sezóny
Rudys 350 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Linde22 335 b.
3. Ejša 310 b.
4. Honza34 250 b.
Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího
Významný partner
Partneři
HC Orli Bystřice n. P. HHK Velké Meziříčí B HC Ledeč nad Sázavou HC Chotěboř TJ Jiskra Humpolec SK Telč TJ Náměšť nad Oslavou HC Světlá nad Sázavou HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín HC Samson České Budějovice Onlajny.com Hokej.cz