Informace ke vstupenkám na sezonu 2022/23

Informace ke vstupenkám na sezonu 2022/23

Přinášíme další informace ohledně následující sezóny. Konkrétně ty které vás jako fanoušky zajímají nejvíce a to je cena vstupného.


V rámci této sezóny nás čeká 10 domácích zápasů základní časti. Přečkali jsme sezóny, které ovlivnil covid. Nyní nás silně ovlivňují ceny energií. To je důvod, proč jsme se rozhodli pro tuto sezónu stanovit jednotné vstupné na 80,-. Rádi bychom zachovali stejnou cenu na hokej po celou sezónu, tedy případné zápasy play-off by stály též 80,-. Předcházející informace se může ještě měnit v závislosti na cenách energií.

Zároveň spouštíme prodej permanentek. Na odkaze https://hcmb.enigoo.cz/app/vstupenkyonline si můžete prodloužit stávající nebo zakoupit novou permanentku na letošní sezónu. Na úvodní stránce zvolíte Permanentky -> 2022/2023 -> Následně máte dvě možnosti. Buď zvolíte nákup nové permanentky kliknutím na "Permanentka" nebo již doma permanentku máte a v tu chvíli v levém horním rohu naleznete tlačítko "Odemknout permanentku", zde vepíšete číslo permanentky (na permanentce pod QR kódem). V případě nákupu nové permanentky budou upřesněny dny pro vydávání, které budou v týdnu před prvním domácím zápasem. Popřípadě ve stejných dnech můžete provézt osobní nákup.

Permanentka na letošní sezónu bude stát 640,-. Znamená to tedy dva zápasy zdarma. Aby toho ovšem nebylo málo, tak plánujeme pro příznivce hokeje v Moravských Budějovicích, kteří si zakoupí permanentku, částečnou slevu na play-off oproti běžné ceně vstupného.

Hráči a trenéři HC Žihadla Moravské Budějovice - mládež mají zápasy zdarma. Stejně tak děti do 12 let.

Zároveň bychom rádi, aby se plnili řady Fanclub Žihadla - Moravské Budějovice . Kdo by měl zájem se zapojit do jeho chodu kontaktujte přímo vedení fanclubu.

Přejeme vám hezky strávené poslední předsezónní dny

Vedení klubu

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz