Trenér David Horký před play-off.

Trenér David Horký před play-off.


Davide, jak by jsi zhodnotil základní část?

Základní část soutěže byla velice složitá, jelikož jsme měli soustavnou marodku, která měla vliv na složení týmu do zápasu a nebyl snad jediný zapas, který jsme hráli ve stejné sestavě. Velká rána přišla v začátku sezóny, kdy jsme přišli o Davida Vacka a prakticky byli bez prvního brankáře celou základní část. Proto jsem rád, že jsme vybojovali 4 místo do play-off.

Zkus nám popsat jak se cítíš v roli trenéra?

Role trenéra mi dává nový pohled na hokej, člověk sleduje tréninky i zápasy více komplexně a řeší všelijaké drobnosti ve hře. Nejhorší pocit je, že v roli trenéra minimálně můžete ovlivnit zápas a nemůžete do něj zasáhnout přímo.

Jak to vypadá s kádrem, který se celou základní část musel vypořádávat s marodkou?

Tuto otázku jsem již nakousnul, velice těžká situace pro celý tým, kdy si kluci stále zvykali na nové spoluhráče. Nyní do play-off jsme již stabilizovali kádr a věřím že budeme podávat stabilní výkony hodné naši pověsti. Všichni hráči by měli být připraveni zasáhnout do hry.

Jak vypadají naše šance a cíle pro play off?

Buďme realisté, play-off je úplně nová soutěž a vše závisí na drobnostech, tudíž nelze říci jaký bude průběh. Cíl je jasný dojít co nejdéle a zopakovat loňský úspěch. Věřím,že první kolo projdeme bez větších problému a dále se uvidí. Nyní už je to vše pouze na hráčích, na celém týmu od prvního po posledního. Musí se o to porvat a na ledě nechat všechno.

Chtěl by jsi závěrem něco vzkázat fanouškům?

Rád bych řekl, že Budějovice mají jednu z nejlepších fanouškovských základen a je jedno jakou soutěž hrajeme, stále tomu tak je. Byl bych rád kdyby nás v play-off opět podpořili jak to umí jen oni!

Hlasujte
v anketě
Obleč se
do vosího

Máme pro tebe dresy, trika, čepice a další suvenýry.

Kšiltovka
459

Generální partner
Významní partneři
Partneři
HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč HC Orli Bystřice nad Pernštejnem HC Spartak Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř TJ Náměšť nad Oslavou TJ Jiskra Humpolec Onlajny.com Hokej.cz